LDance
BackDuben 2019Forward
LedUnoBreDubKveCrvCvcSrpZarRijLisPro
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Duben 1
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
2
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
3
17:30 - 18:30
Předsoutěžní veřejný trénink pro rodiče
18:30 - 19:30
OpenClass s Domčou
18:30 - 19:30
Předsoutěžní veřejný trénink pro rodiče JUN
19:30 - 20:30
Kondiční trénink s Honzou
4
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
5
16:45 - 17:30
Trénink BABY
17:30 - 19:00
Společný předsoutěžní veřejný trénink KIDS + JUN
6
7
Soutěž Mia Dance Festival - semifinále Ostrava
8
16:45 - 17:30
Trénink BABY
17:30 - 19:00
Společný veřejný předsoutěžní trénink KIDS + JUN
9
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
10
16:30 - 17:30
Gymnastika s Dášou
17:30 - 18:30
Kondiční trénink KIDS
18:30 - 19:30
Kondiční trénink JUN + HL
18:30 - 19:30
OpenClass s Domčou
11
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
12
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
13
14
Soutěž - Czech Dance Tour regionální kolo Havířov
15
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
16
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
17
17:30 - 18:30
Workshop KIDS - House dance
18:30 - 19:30
Workshop JUN + HL - House Dance
18:30 - 19:30
OpenClass s Domčou
19:30 - 20:30
Kondiční trénink s Honzou Příbor
18
19
20
Soutěž - Tanec FOKUS Nový Jičín
21
22
23
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
24
15:45 - 16:30
Náhrada BABY
16:30 - 18:00
Náhrada KIDS
17:00 - 18:00
Kondiční trénink KIDS
18:00 - 19:00
Practise - příprava na soutěže
18:00 - 19:30
Náhrada JUN + HL
18:30 - 19:30
Open Class s Domčou ZRUŠEN!
19:00 - 20:00
Kondiční trénink - Junioři
25
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
26
15:45 - 16:30
Trénink BABY - ZRUŠEN!
16:30 - 18:00
Trénink KIDS - ZRUŠEN!
18:00 - 19:30
Trénink JUN + HL - ZRUŠEN!
27
Soutěž - Dance Talent Star (výběrové kolo)
28
29
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
30
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
1
2
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
3
15:45 - 16:30
Trénink BABY
16:30 - 18:00
Trénink KIDS
18:00 - 19:30
Trénink JUNIOR + HLAVNÍ
4
Soutěž - Fren Dance Frenštát pod Radhoštěm
5
Soutěž - CDT Mistrovství Moravy v Prostějově
 
RSS feed iCalendar feed
Online Calendar powered by localendar.com