Fixtures
BackJune 2020Forward
JanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
Monday, 1 June 2020
 2 pm - 4 pm
LADIES MALTA CUP Acle v Freethorpe
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'A' Caister 'A' v Acle
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'B' Acle v Martham 'A'
Tuesday, 2 June 2020
 6:45 pm - 8:45 pm
COUNTY LGE. Acle v Gt. Plumstead Tigers
Wednesday, 3 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'A' Acle v Gorleston
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'B' County Arts 'B' v Acle
 
 
 7 pm - 9 pm
LADIES YARM. LGE. Acle v Gorleston Links
Thursday, 4 June 2020
 2 pm - 4 pm
LADIES MALTA CUP Caister v Acle
 
 
 7 pm - 9 pm
Watering Bowl 2nd Round
Friday, 5 June 2020
 7 pm - 9 pm
YARMOUTH LGE. Woodbastwick v Acle
Monday, 8 June 2020
 2 pm - 4 pm
LADIES MALTA CUP Acle v Bradwell
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'A' Acle v Freethorpe 'A'
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'B' Acle v Caister 'A'
 
 
 7 pm - 9 pm
LADIES YARM. LGE. Caister v Acle
Tuesday, 9 June 2020
 6:45 pm - 8:45 pm
COUNTY LGE. Caister Centurians v Acle
Wednesday, 10 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'A' Acle v Thorpe Rec 'A'
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'B' North Walsham v Acle
Thursday, 11 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Ladies Top Club 2nd Round Holt v Acle
 
 
 7 pm - 9 pm
Donny Pearce 2nd Round
Friday, 12 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Bales Cup 1st Round County Arts v Acle
 
 
 7 pm - 9 pm
YARMOUTH LGE. Acle v Gorleston Cons.
Monday, 15 June 2020
 2 pm - 4 pm
LADIES MALTA CUP Acle v Martham
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'A' Acle v Martham 'A'
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'B' Freethorpe 'A' v Acle
Tuesday, 16 June 2020
 6:45 pm - 8:45 pm
COUNTY LGE. Acle v Gorleston Links
Wednesday, 17 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'A' Acle v Gt.Plumstead
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'B' Freethorpe 'B' v Acle
Thursday, 18 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Fermoy Cup 2nd Round
 
 
 7 pm - 9 pm
LADIES YARM. LGE. Acle v Gorleston BC
 
 
 7 pm - 9 pm
Lacon Cup Semi Final
Friday, 19 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Bales Cup 2nd Round
 
 
 7 pm - 9 pm
YARMOUTH LGE. Acle v Martham 'A'
Monday, 22 June 2020
 2 pm - 4 pm
Norfolk Ladies v Northants
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'A' Freethorpe 'A' v Acle
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'B' Acle v Gorleston EBA
Tuesday, 23 June 2020
 6:45 pm - 8:45 pm
COUNTY LGE. Flegg Village v Acle
Wednesday, 24 June 2020
 2 pm - 4 pm
LADIES MALTA CUP Acle v Ormesby
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'A' Caister 'A' v Acle
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
EBA 'B' Acle v Thorpe Rec 'B'
 
 
 7 pm - 9 pm
LADIES YARM. LGE. Martham v Acle
Thursday, 25 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Fermoy Cup 3rd Round
 
 
 7 pm - 9 pm
Watering Bowl Semi Final
Friday, 26 June 2020
 6:30 pm - 8:30 pm
Bales Cup 3rd Round
 
 
 7 pm - 9 pm
YARMOUTH LGE. Acle v Burlingham
 
 
 7 pm - 9 pm
LADIES YARM. LGE. Freethorpe v Acle
Sunday, 28 June 2020
 5 pm - 8 pm
Centenary Friendly v Norfolk Federation

Drinks & Buffet afterwards

Monday, 29 June 2020
 11 am - 1 pm
LADIES MALTA CUP Acle v Gorleston
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'A' Acle 'B' v Acle 'A'
 
 
 6:30 pm - 8:30 pm
MALTA CUP 'B' Acle 'B' v Acle 'A'
Tuesday, 30 June 2020
 11 am - 1 pm
LADIES MALTA CUP Gorleston Links v Acle
 Show All
County League
Cup Game
EBA 'A'
EBA 'B'
Ladies Malta Cup
Ladies Yarmouth League
Malta Cup 'A'
Malta Cup 'B'
Yarmouth League
 
RSS feed iCalendar feed
Online Calendar powered by localendar.com