Today...
CORBY (10 am - 12 pm)
ACOCKS GREEN (10 am - 12 pm)
EXETER - America Hall (10 am - 12 pm)
NORTH WALSHAM (10 am - 12 pm)
COBHAM (10 am - 12 pm)
IPSWICH - Chantry Academy (1:30 pm - 3:30 pm)
BASINGSTOKE (2 pm - 4 pm)
WARWICK - Chase Meadow (2:30 pm - 4:30 pm)
CHINGFORD (2:30 pm - 4:30 pm)
Upcoming nearly new sales...
Sat,
Sep 21
BANSTEAD & REIGATE (10 am - 12 pm)
BOURNE (10 am - 12 pm)
NOTTINGHAM - Wollaton (10 am - 12 pm)
SOLIHULL - Light Hall School (10:30 am - 12:30 pm)
CHELTENHAM (10:30 am - 12:30 pm)
DULWICH VILLAGE (1 pm - 3 pm)
TEDDINGTON (2 pm - 4 pm)
HILLINGDON - Eastcote (2 pm - 4 pm)
LEEDS - Burley in Wharfdale (2 pm - 4 pm)
WITNEY (2:30 pm - 4:30 pm)
TELFORD (2:30 pm - 4:30 pm)
BLACKHEATH/HITHER GREEN (2:30 pm - 4:30 pm)
Sun,
Sep 22
PETERBOROUGH (10 am - 12 pm)
NEWCASTLE UNDER LYME (2 pm - 4 pm)
ROCHFORD (2 pm - 4 pm)
EAST GRINSTEAD (2 pm - 4 pm)
HAROLD HILL - Romford (2:30 pm - 4:30 pm)
DIDCOT (2:30 pm - 4:30 pm)
Sat,
Sep 28
ENFIELD (10 am - 12 pm)
KETTERING (10 am - 12 pm)
SUTTON (10 am - 12 pm)
DUNDEE (11 am - 1 pm)
CROWBOROUGH (2 pm - 4 pm)
WESTON-SUPER-MARE (2 pm - 4 pm)
GUILDFORD (2 pm - 4 pm)
HARROW (2 pm - 4 pm)
FARNHAM (2 pm - 4 pm)
CHELMSFORD (2 pm - 4 pm)
ORMSKIRK (2 pm - 4 pm)
STREATHAM (3:30 pm - 5:30 pm)
Sun,
Sep 29
TONBRIDGE (10 am - 12 pm)
WORCESTER - RGS The Grange (10 am - 12 pm)
SPALDING (10 am - 12 pm)
DUDLEY (10:30 am - 12:30 pm)
WOKING (11 am - 1 pm)
WALTHAMSTOW (3:30 pm - 5:30 pm)
Sat,
Oct 5
LEICESTER - Countesthorpe, Greenfield Primary (9:30 am - 11:30 am)
BROMLEY (10 am - 12 pm)
DEAL (10 am - 12 pm)
SOUTHAM (10:30 am - 12:30 pm)
BIRMINGHAM - Sandwell (2 pm - 4 pm)
IPSWICH - Kesgrave (2 pm - 4 pm)
ISLE OF WIGHT - Newport (2:30 pm - 4:30 pm)
ROCHDALE (2:30 pm - 4:30 pm)
Sun,
Oct 6
EXETER - Cranbrook (10 am - 12 pm)
COLESHILL - Town Hall (10 am - 12 pm)
COBHAM (10 am - 12 pm)
CULCETH - Warrington & Leigh (11 am - 1 pm)
OLDHAM (1 pm - 3 pm)
KENILWORTH (2 pm - 4 pm)
Sat,
Oct 12
BIRMINGHAM - Bournville (10 am - 12 pm)
PLYMPTON - Plymouth (10 am - 12 pm)
LINCOLN (10 am - 12 pm)
LOWESTOFT - Carlton Colville (10 am - 12 pm)
NORWICH - Costessey (10 am - 12 pm)
WIMBLEDON (10 am - 12 pm)
BEXLEY (10:30 am - 12:30 pm)
SURBITON - Royal Borough of Kingston (10:30 am - 12:30 pm)
KINVER (10:30 am - 12:30 pm)
ASHFIELD - NOTTINGHAM (11 am - 1 pm)
CONSETT (11 am - 1 pm)
REDDITCH (12:30 pm - 2:30 pm)
DARLINGTON (1 pm - 3 pm)
WHICKHAM - NE16 (1 pm - 3 pm)
BEDFORD (1:30 pm - 3:30 pm)
TAUNTON - Well Springs Centre (2 pm - 4 pm)
WALLINGTON (2 pm - 4 pm)
DARTFORD (2 pm - 4 pm)
TEWKESBURY - Wheatpieces Community Centre (2 pm - 4 pm)
SALFORD - Swinton (2 pm - 4 pm)
CIRENCESTER (2 pm - 4 pm)
RUGBY (2 pm - 4 pm)
DROYLSDEN (2 pm - 4 pm)
BLACKHEATH/HITHER GREEN (2:30 pm - 4:30 pm)
CAMBOURNE (3 pm - 5 pm)
Sun,
Oct 13
NEWCASTLE UNDER LYME (2 pm - 4 pm)
EPSOM (2 pm - 4 pm)
HARROGATE (2 pm - 4 pm)
STOCKPORT - Romiley (2:30 pm - 4:30 pm)
CHINGFORD (2:30 pm - 4:30 pm)
Sat,
Oct 19
CROYDON - Sanderstead (10 am - 12 pm)
WORCESTER - St John's Sports Centre (10 am - 12 pm)
SOLIHULL - Renewal Family Centre (10:30 am - 12:30 pm)
THORNBURY (10:30 am - 12:30 pm)
WANSTEAD (12 pm - 2 pm)
TWICKENHAM (2 pm - 4 pm)
EASTBOURNE (2 pm - 4 pm)
READING - Whitley (2 pm - 4 pm)
HALIFAX - Holmfield (2 pm - 4 pm)
Sun,
Oct 20
BRIGHTON (2 pm - 4 pm)
LEEDS - Garforth (2 pm - 4 pm)
Sat,
Oct 26
SUTTON (10 am - 12 pm)
DERBY Arena (10 am - 12 pm)
OXFORD (10:30 am - 12:30 pm)
Sun,
Oct 27
WIGAN - Atherton (11 am - 1 pm)
Sat,
Nov 2
ENFIELD (10 am - 12 pm)
BROMLEY (10 am - 12 pm)
DUNDEE (11 am - 1 pm)
DULWICH VILLAGE (1 pm - 3 pm)
KINGS HILL - West Malling (2 pm - 4 pm)
GLOUCESTER - Quedgeley Community Centre (2 pm - 4 pm)
ISLE OF WIGHT - Newport (2:30 pm - 4:30 pm)
Sun,
Nov 3
STAMFORD & RUTLAND (10 am - 12 pm)
EXETER - America Hall (10 am - 12 pm)
STRATFORD UPON AVON (10:30 am - 12:30 pm)
CULCETH - Warrington & Leigh (11 am - 1 pm)
OLDHAM (1 pm - 3 pm)
IPSWICH - Kesgrave (2 pm - 4 pm)
COVENTRY (2 pm - 4 pm)
HAROLD HILL - Romford (2:30 pm - 4:30 pm)
BURTON UPON TRENT (2:30 pm - 4:30 pm)
Sat,
Nov 9
LEICESTER - Kibworth (9:30 am - 11:30 am)
PLYMPTON - Plymouth (10 am - 12 pm)
BROMSGROVE (10 am - 12 pm)
KETTERING (10 am - 12 pm)
BANSTEAD & REIGATE (10 am - 12 pm)
HEREFORD (10 am - 11 am)
MANSFIELD (10 am - 12 pm)
SURBITON - Royal Borough of Kingston (10:30 am - 12:30 pm)
PERTH (10:30 am - 12:30 pm)
CHELTENHAM (10:30 am - 12:30 pm)
ALDERSHOT (12 pm - 2 pm)
BEDFORD (1:30 pm - 3:30 pm)
STAINES (1:30 pm - 3:30 pm)
BIRMINGHAM - Sandwell (2 pm - 4 pm)
DARTFORD (2 pm - 4 pm)
RUGBY (2 pm - 4 pm)
DROYLSDEN (2 pm - 4 pm)
BLACKHEATH/HITHER GREEN (2:30 pm - 4:30 pm)
Sun,
Nov 10
PETERBOROUGH (10 am - 12 pm)
NEWCASTLE UNDER LYME (2 pm - 4 pm)
BASINGSTOKE (2 pm - 4 pm)
EAST GRINSTEAD (2 pm - 4 pm)
NEWBURY (2 pm - 4 pm)
STOCKPORT - Hazel Grove (2:30 pm - 4:30 pm)
HARLOW (2:30 pm - 4:30 pm)
 
RSS feed iCalendar feed
Online Calendar powered by localendar.com